Interfejs API - zintegruj niezbędne programy!


API (ang. Aplication Programming Interface) jest interfejsem do programowania aplikacji (w postaci biblioteki procedur lub innej formy oprogramowania) umożliwiającym realizację określonego zakresu zadań.

Jak mogę wykorzystać API?

To jedno z częstszych pytań ,które pojawia się u naszych klientów. Interfejs API został stworzony, aby ułatwić codzienną pracę przedsiębiorców. Jeśli potrzebujecie większej integracji z zewnętrznymi programami/systemami to API wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Aplikacja pozwoli w łatwy sposób usprawnić obieg dokumentów w firmie, zwiększyć efektywność pracy grupowej i zarządzania wiedzą. Działania marketingowe również przeniosą się na zdecydowanie wyższy poziom – informacje z systemu CRM    można w ciągu jednej chwili opublikować na portalach społecznościowych lub innych witrynach (posiadających API).

Integracja z zewnetrznym programem do fakturowania

Korzystając z zewnętrznego programu do fakturowania często niezbędne jest eksport danych z jednego programu do drugiego. Funnela – prosty CRM znalazł rozwiązanie tego problemu. Wystarczy, że Państwa program posiada interfejs API, który można zintegrować z naszym systemem. Zyskujecie kompleksową obsługę transakcji nawet z wykorzystaniem kilku programów. Błyskawiczne działanie aplikacji ułatwi codzienną pracę.

Główne zalety:


Integracja programów

jeżeli korzystają Państwo w firmie z innych programów  od teraz bez przeszkód możecie zintegrować je z systemem Funnela,

Efektywny marketing

integracja programów zapewni dopasowanie działań marketingowych do oczekiwań grupy docelowej,

Wygoda i funkcjonalność

dzięki API docenicie wartość nowoczesnych rozwiązań w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem.