Funnela — jedna aplikacja wiele możliwości


WYPRÓBUJ 30 DNI ZA DARMO!MOŻLIWOŚCI

GŁÓWNE ZALETY MODELU SaaS?


Natychmiastowy dostęp do aplikacji

Brak konieczności instalacji oraz wdrożenia

Łatwy dostęp

Wystarczy komputer stacjonarny, laptopy lub telefon komórkowy

Mniejsze koszty

Brak wydatków na sprzęt, licencje oraz wdrożenie

Automatyczna aktualizacja

Nie trzeba aktualizować oprogramowania, dostępna jest zawsze najnowsza wersja

Automatyczna kopia bezpieczeństwa

O bezpieczeństwo danych dba dostawca usługi

Skalowalność

Możliwość elastycznej i natychmiastowej rozbudowy aplikacji wraz z rozwojem firmy

BEZPIECZEŃSTWO


Bezpieczeństwo Twoich danych jest dla nas kluczową sprawą. Abyś mógł być spokojny o poufność informacji firmowych, przygotowaliśmy szereg zabezpieczeń, które są aktywne na kilku poziomach dostępu.

Zrzut ekranu 2015-11-09 o 14.42.51
Bezpieczne serwerownie

Wszystkie Twoje dane umieszczone są w bezpiecznych, zaufanych europejskich serwerowniach. Zapewnia to odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa po stronie infrastruktury serwerowej.

Kanał komunikacyjny

Dzięki szyfrowaniu danych za pomocą protokołu SSL(tą opcję szyfrowania należy wybrać podczas logowania)Państwa dane przekazywane są za pomocą bezpiecznego protokołu używanego m.in. przez banki oraz sklepy internetowe. Protokół SSL gwarantuje szyfrowanie danych na najwyższym poziomie.

Baza danych

Wszystkie Twoje dane przechowywane są w wydzielonej, niedostępnej dla innych użytkowników bazie danych. Nie ma możliwości, aby Twoje prywatne dane stały się – nawet przypadkowo – widoczne dla innych użytkowników.

Bezpieczeństwo haseł

Wszystkie hasła Twoich użytkowników są zaszyfrowane w bazie danych – nawet w przypadku wycieku danych, są bezużyteczne dla osób trzecich. Wszystkie hasła dostępowe są kodowane jednokierunkową funkcją skrótu z użyciem tzw. „soli”, co powoduje, że odczytanie ich ani nawet łamanie za pomocą tzw. tablic tęczowych jest praktycznie niemożliwe.

Jeżeli powyższy akapit jest niezrozumiały, pokaż go znajomemu, który pracuje w branży IT – na pewno chętnie oceni stosowany przez nas poziom bezpieczeństwa.

Kopia zapasowa

Wszystkie Twoje dane są na bieżąco archiwizowane i składowane na dedykowanym serwerze, odpowiedzialnym za utrzymywanie kopii zapasowej. Co kilka sekund, wszystkie Twoje zmiany, są przekazywane na odpowiednie serwery przechowujące bezpieczną kopię wszystkich danych.

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań z dziedziny baz danych, proces ten jest całkowicie niewidoczny i nieodczuwalny dla użytkownika.

Eksport danych

Twoje dane są Twoją własnością. W dowolnym momencie korzystania z aplikacji możesz wyeksportować swoje dane do jednego pliku, i zaimportować je do innej aplikacji. Gdybyś zdecydował się na zmianę systemu CRM, Twoje dane będą gotowe do pracy w innym, dowolnym środowisku.

Sprawdź, dlaczego małe firmy wybierają Funnele – prosty CRM.