Proste planowanie wydarzeń


Kalendarz pozwoli Ci skrupulatnie planować spotkania i zadania.  Nieograniczona przestrzeń notatek pozwoli zapisać wszystkie istotne szczegóły. Dzięki możliwości współdzielenia wydarzeń z współpracownikami będziesz na bieżąco z informacjami o urlopach w  zespole i regularnych spotkaniach.

Zrzut ekranu 2015-11-09 o 12.55.28

Kalendarze w firmie 

System Funnela umożliwia Państwu tworzenie dowolnej liczby kalendarzy. Dzięki temu w obrębie jednego kalendarza możecie umieszczać wszystkie wydarzenia mające związek z Waszą działalnością gospodarczą, np. spotkania biznesowe. Drugi kalendarz może być wykorzystywany do prywatnych celów.

Kalendarze mogą być współdzielone między współpracownikami. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania wszyscy do tego upoważnieni pracownicy mają dostęp do np. ważnych wydarzeń przedsiębiorstwa.

Główne zalety:


Nieograniczona liczba kalendarzy

dodaj dowolną liczbę kalendarzy w zależności od potrzeb,

Nie musisz pamiętać

ustaw przypomnienie, aby nie umkneło Ci żadne ważne wydarzenie,

Współdzielenie kalendarzy

przeglądaj kalendarze współpracowników, żeby na bieżąco być z ich dostępnością w biurze,

Możliwość zmiany widoku

rzełączaj się między widokiem miesięcznym oraz tygodniowym,

Wydarzenia cykliczne

dodawaj powtarzalne wydarzenia do kalendarza,

Zawsze przy sobie

nie musisz pamiętać o spakowaniu kalendarza do torby. Do wszystkich kalendarzy w systemie Funnela masz dostęp z urządzeń mobilnych,

Nieograniczona przestrzeń

tradycyjne kalendarze mają ograniczoną przestrzeń do notatek, w naszym kalendarzu zanotujesz wszystkie istotne informacje,

Nigdy go nie zgubisz