Możliwości systemu Funnela


System klasy CRM należy traktować w dzisiejszych czasach jako filozofię nowoczesnego przedsiębiorstwa. Głównym elementem strategii każdej firmy jest sprostanie rosnącym potrzebom klientów. Wybierając Funnele otrzymują Państwo platformę do efektywnego zarządzania danymi. Dzięki funkcjonalnym modułom każdy członek zespołu zwiększy swoją skuteczność w budowaniu relacji z klientami.

Obecnie nasz system posiada zaimplementowane następujące moduły:

Kontakty

Umożliwiają łatwe zarządzanie informacjami o klientach. Kiedy zadzwoni klient, jeden rzut oka wystarczy, aby wiedzieli Państwo jak przeprowadzić rozmowę.

Szczegóły

Sprzedaż

Zarządzanie sprzedażą przy użyciu systemu Funnela jest proste i intuicyjne. Na bieżąco monitoruj etapy sprzedaży  i realizowane operacje przez współpracowników.

Szczegóły

Faktury

Słownik produktów i usług  ułatwia szybsze przygotowanie ofert dla klienta. Jednym kliknięciem możecie Państwo przekształcić ofertę w pro formę lub fakturę VAT.

Szczegóły

Raporty

Umożliwiają dokonanie analizy najważniejszych aspektów działalności w formie czytelnych wykresów. Zyskujecie dostęp do zestawienia pracowników z największą liczbą osiągnięć.

Szczegóły

Zadania

Deleguj zadania współpracownikom. Wyznaczaj terminy poszczególnych planów. Użytkownicy z  odpowiednimi uprawnieniami mogą śledzić stan realizacji wybranych zadań zespołu.

Szczegóły

Poczta

Oprócz standardowych funkcji poczty, stworzyliśmy możliwość współdzielenia skrzynek przez pracowników. Masowa wysyłka wiadomości ułatwi przekazanie oferty do zainteresowanych osób.

Szczegóły

Praca zespołowa

Moduł umożliwia pracownikom wymianę niezbędnych dokumentów oraz informacji. Niezależnie gdzie dany pracownik się znajduje może realizować powierzone mu zadania.

Szczegóły

Kokpit

Szybki podgląd na informacje, listę zaległych i nadchodzących zadań oraz spotkań. Do Państwa dyspozycji oddana jest również historia działań własnych jak i współpracowników.

Szczegóły

Wersja angielska

Do Państwa dyspozycji oddajemy również angielską wersję językową Funnela – prosty CRM. Wystarczy zmienić ustawienia systemu, a bariera językowa nie stanowi już problemu.

Szczegóły

Mobilny CRM

Dostęp do wszystkich danych zgromadzonych w aplikacji Funnela możliwy jest z telefonu komórkowego. Wystarczy zalogować się do systemu, aby być na bieżąco z działaniami firmy.

Szczegóły

API

Interfejs programistyczny aplikacji, który ułatwia komunikację programów między sobą.  Jeżeli używasz dodatkowego oprogramowania, możesz je w łatwy sposób połączyć z Funnela.

Szczegóły

Kalendarze

W naszym kalendarzu miejsca do notatek nigdy nie zabraknie. Współdzielenie wydarzeń z zespołem ułatwi komunikację, a co najważniejsze nie musisz pamiętać o spakowaniu go do torby.

Szczegóły

Nowe moduły w Funnela

Naszym głównym celem jest dostarczanie przydatnych usług systemu CRM małym firmą. Dlatego ciągle rozwijamy naszą aplikacje o nowe funkcje. Już wkrótce Funnela zostanie rozszerzona o sześć funkcjonalnych modułów:

Integracji z social media

Wszystkie działania w  świecie social media możesz prowadzić w oknie systemu Funnela. Angażuj fanów firmy na Facebooku. Zamieszczaj najnowsze informacje na Twitterze. Bądź na bieżąco ze statystykami. Dostęp do wszystkich kanałów z jednej aplikacji.

 

Integracji z systemami do fakturowania

Klienci naszej aplikacji często korzystają z zewnętrznych systemów księgowych. Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom stworzyliśmy moduł, który pozwoli na automatyczne eksportowanie faktur wystawionych w Funnela do programu księgowego.

Integracji z VoIP

VoIP jest skrótem od Voice over Internet Protocol, czyli przenoszenia dźwięku drogą internetową. Moduł ten pozwala na dokonywanie połączeń telefonicznych bezpośrednio z CRM Funnela. Dzięki temu połączenia są wykonywane bezpłatnie i niezależnie od operatorów.

Integracji z systemami masowej wysyłki e-mail

Koniec z dostarczaniem wiadomości do folderu spam w skrzynce adresata. Komunikacja z klientem jest możliwa, dzięki integracji z zewnętrznym dostawcą masowej wysyłki e-mail. Wiadomości mogą być wysłane równocześnie do wielu odbiorców.

Repozytorium ( Integracja z Dropbox i Google drive)

Odpowiadając na zapotrzebowanie firm postanowiliśmy zintegrować Funnele z usługami Dropbox i dyskiem Google. Użytkownicy zyskali dostęp do  swoich plików umieszczonych w chmurach. Z łatwością  mogą edytować bądź udostępniać pliki.

Integracji z systemami masowej wysyłki wiadomości SMS i MMS

System wzbogacono o możliwość wysyłania pojedyńczych lub masowych wiadomości SMS i MMS bezpośrednio z Funneli. Przewidziano również opcję wysyłania wiadomości zwrotnych przez odbiorców.

Sprawdź, dlaczego małe firmy wybierają Funnele – prosty CRM.